Skip to main content

اگر فضاهای مدرن را در دکوراسیون منزل دوست دارید؛ می‌توانید در پالت رنگی دیزاین منزل به دکوراسیون نقره ای فکر کنید. این ترکیب رنگ زیبا با کلی رنگ‌های زیبا می‌شود گرم‌تر یا سردتر کرد. تمامی این ترکیب‌های رنگی دکوراسیون داخلی نقره ای از ترندهای روز هستند؛ خصوصا رنگ‌های طلایی، صورتی، سفید، مشکی، بنفش و طوسی. این پالت رنگی را در هر فضای داخلی منزل می‌توان به کار برد: اتاق خواب، سرویس بهداشتی، هال و پذیرایی، راهرو و آشپزخانه. پس لطفا تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا نمونه‌های زیبای دکوراسیون نقره ای و رنگ‌های ترکیبی‌اش را ببینیم.

انواع ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی نقره ای

دکوراسیون نقره ای را می‌توان با بازی رنگ‌ها پیش برد. یعنی تنها کافی است که نقره ای را وارد پالت رنگی منزل کنید اما همین‌که طیف‌های کم‌رنگ و پر رنگ آن را به کار برید یا رنگ‌های مکمل را در پالت آن استفاده کنید؛ کلی دیزاین‌های زیبا خلق می‌کنید. کافی است بدانید که کدام طیف را به کدام المان یا وسیله اختصاص دهید.

ترندترین ترکیب رنگ‌ها در دکوراسیون نقره ای

  • دکوراسیون نقره ای طلایی
  • دکوراسیون نقره ای بنفش
  • دکوراسیون طوسی نقره ای
  • دکوراسیون نقره ای صورتی
  • دکوراسیون نقره ای سفید
  • دکوراسیون نقره ای مشکی

دکوراسیون نقره ای و طلایی

اگر عاشق فضاهای لاکچری هستید؛ نقره‌ ای ها را بریزید در طلایی‌ها! اکسسوری‌های طلایی لوکس را فرنیچر و مبلمان نقره‌ای و طوسی ست کنید. ترکیب رنگ دکوراسیون نقره ای و طلایی، نگاه‌ها را خیره می‌کند. فضایی لوکس و زیبا ایجاد می‌کند و گرمای طلایی، حالت صنعتی نقره ای را خنثی می‌کند.

دکوراسیون نقره ای بنفش

با بنفش می‌توانید طیف‌های رنگ گرم را وارد نقره ای سرد و صنعتی کنید. اگر طراحی دکوراسیون نقره ای را برای یک خانواده انجام می‌دهید؛ دکوراسیون آرایشگاه، بوتیک یا مزون را طراحی می‌کنید؛ در تمام این موارد ترکیب رنگ نقره ای بنفش فضا را برای خانم‌ها دلچسب می‌سازد.

دکوراسیون طوسی نقره ای

برای ترکیب رنگ طوسی و نقره‌ای تنها باید با کم‌رنگ یا پررنگ‌تر کردن طیف بازی کنید. تمامی این براقیت یا کدورت‌ها در طیف طوسی و نقره ای، فضای هال، پذیرایی، اتاق خواب یا سرویس بهداشتی را مدرن و لوکس می‌کند. هرجا خواستید بیشتر به سمت لوکس بروید، نقره ای و برق اشیا را بیشتر کنید.

در پایان

برای سفارش انواع کلید و پریز برای دکوراسیون نقره ای منزل، از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

Leave a Reply

x