Skip to main content

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان به همت اتاق تعاون ایران و با شرکت بیش از ۹۰۰ شرکت داخلی و حضور شرکت‌های دانش بنیان آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه با حضور معاون اول رئیس جمهور آغاز به کار کرد و بیش از ۹۰۰ شرکت داخلی و نمایندگان شرکت‌های خارجی، آخرین دستاورد‌های حوزه صنعت ساختمان را به اشتراک گذاشتند.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان یکی از مهمترین رویدادهای نمایشگاهی ایران می‌باشد که به خصوص جهت سازندگان و پیمانکاران از جذابیت های ویژه ای برخوردار است. در این نمایشگاه جدیدترین متد‌ها و تجهیزات روز صنعت ساختمان معرفی می‌شود و فرصت بسیار مناسبی برای شناخت بازار‌های داخلی و بین‌المللی مصالح ساختمانی و بررسی تقاضای این محصولات به وجود می‌آورد.

تولید کنندگان مصالح ساختمانی، شرکت‌های ساختمانی، تاسیسات و تجهیزات، مهندسان شهرسازی، مهندسان عمران، انجمن صنفی مهندسان مشاور معمار و شهرساز و انجمن صادرکننده خدمات فنی و مهندسی ایران از جمله شرکت کنندگان در این نمایشگاه بودند.

این نمایشگاه که از ۲۱ مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد تا ۲۴ مرداد ماه پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان بود.

 
 
 
 
 
x